DeLuXe Forum
RADİO SMYRNA
DeLuXe Forum
RADİO SMYRNA
DeLuXe Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DeLuXe Forum

Eğlencenin Adresi

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Adebayor mu Fabiano Mu?

YazarMesaj
_DeCePTiCoN_
Administrator

Administrator
_DeCePTiCoN_

Adebayor mu Fabiano Mu? Empty
MesajKonu: Adebayor mu Fabiano Mu?   Adebayor mu Fabiano Mu? Icon_minitimePtsi Tem. 06, 2009 1:40 pm

Brezilya'lı yıldız Kaka'yı Real Madrid'e kaptıran ve yaz başından beri forvet arayışlarını sürdüren AC Milan'da, transfer edilmesi düşünülen iki yıldız isim Emmanuel Adebayor ve Luis Fabiano'dan hangisinin İtalya'ya geleceği merak konusu oldu.

İlk olarak Wolfsburg'ta forma giyen Bosna'lı yıldız Edin Dzeko'yu gündeminde alan ancak Alman ekibin ısrarlı tutumu sonucu transferden vazgeçen AC Milan, Adebayor veya Fabiano'dan birini mutlaka kadrosuna katmanın planlarını yapmaya başlamıştı.

Geçtiğimiz sezondan beri Milano temsilcisiyle adı sıkça anılan Togo'lu yıldız Adebayor'un menajeri Stephane Courbis, konuyla ilgili Observer Sport'a yaptığı son açıklamada, "Kesinlikle Arsenal'den ayrılmayı düşünmüyor. Londra'da mutlu" dedi.

25 yaşındaki futbolcu, geride kalan sezonda 7'si yedekten olmak üzere 37 resmi maçta forma giymiş ve 16 kez fileleri havalandırmıştı. Milan kulübünün gündemindeki bir diğer golcü Luis Fabiano'nun ise Çizme'ye gelmesi daha yakın bir olasılık olarak gözüküyor.

2009 FIFA Konfederasyon Kupası'nda şampiyonluğa ulaşan Brezilya Milli takımında oldukça başarılı performans sergileyen 28 yaşındaki futbolcu, 5 maçta da forma giymiş ve 5 kez fileleri havalandırarak turnuvanın en skorer ismi olmuştu.

Brezilya'lı golcü, ABC'ye yaptığı açıklamada şunları söyledi:

"Milan'ın benim için yaptığı resmi tekliften haberim var ve umarım kulübüm bunu düşünecektir. Şu ana kadar transferimle ilgili kenarda kalmayı tercih etmiştim ancak Milan'ın resmi başvurusunun ardından bunun benim için inanılmaz bir fırsat olduğunu anladım.

Sevilla'da mutluyum ancak 28 yaşındayım ve böylesine şanslar artık daha az karşıma çıkacak. Milan dünyanın en iyi kulüplerinden biri."
https://deluxeforum.yetkin-forum.com

Adebayor mu Fabiano Mu?
1 sayfadaki 1 sayfası