DeLuXe Forum
RADİO SMYRNA
DeLuXe Forum
RADİO SMYRNA
DeLuXe Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DeLuXe Forum

Eğlencenin Adresi

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Youtube kesin giriş

YazarMesaj
_DeCePTiCoN_
Administrator

Administrator
_DeCePTiCoN_

Youtube kesin giriş Empty
MesajKonu: Youtube kesin giriş   Youtube kesin giriş Icon_minitimeCuma Tem. 31, 2009 8:31 pm

Şimdi kesin çözüm filan dedim ama en azından benim bilgisayarımda kesin çözüme ulaştı bu yöntem. Söylediklerimi doğru düzgün bir biçimde yaparsanız siz de çok büyük ihtimalle artık YouTube'a girebileceksiniz.

Bu anlatacağım yöntemi henüz kimse bilmiyor ya da çok az kişi biliyor. Türk Telekom bu yöntemi de öğrenirse, kesin buna da bir önlem alır; o nedenle ses çıkarmıyoruz, sessiz sessiz size söyleyeceklerimi uyguluyorsunuz.

Başlıyoruz. Ben, konuyu daha iyi anlamanız için ve uygulamanız için maddeler halinde yazıyorum.

Sol alttaki "Başlat" butonuna tıklıyoruz.
Açılacak olan sekmede "Çalıştır"a giriyoruz.
Çalıştır kutucuğuna şunu aynen kopyalayıp yapıştırın ve "Tamam"a tıklayın. C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts
Tamam'a tıkladığınız anda "Birlikte açma" penceresi karşınıza çıkacak. Çıkan pencerede "Listeden programı seçmek" seçeneğini işaretleyip yine "Tamam"a tıklıyoruz.
Karşımıza çıkacak olan pencerede birçok program arasından "Not Defteri"ni buluyoruz ve çift tıklıyoruz.
Açılacak olan Not Defteri'nde en aşağı iniyoruz ve son satırın altına şu iki satırı yazıyoruz:
208.117.236.70 youtube.com

208.117.236.70 www.youtube.com

Yukarıdaki iki satırı ekledikten sonra Not Defteri'ndeki değişiklikleri kaydediyoruz.

Ondan sonra da aşağıdaki linke tıklayıp YouTube'a giriyoruz.

https://www.youtube.com/

Bu işlemde, bir problem yaşarsanız yorum olarak belirtin, yardımcı olurum. YouTube'a giriş hakkımız elimizden alınamaz. Smile
https://deluxeforum.yetkin-forum.com

Youtube kesin giriş
1 sayfadaki 1 sayfası